از این ترفندهای طراحی وب استفاده کنید تا بصورت تصاعدی بتوانید تجارت خود را رشد دهید

1. صفحه فرود ویدیو

ترکیب ویدئو در طراحی وب سایت شما فاقد فکر است. منظور من این است که 78 درصد از کاربران اینترنت هر هفته فیلم ها را آنلاین تماشا می کنند.

اما ، فقط یک فیلم قدیمی YouTube را تعبیه نکنید. در عوض ، با ایجاد صفحه فرود ویدیو ، طراحی وب سایت خود را به سطح بعدی برسانید.

می توانید این فیلم را به یک تماس مستقیم برای اقدام در یک صفحه وب خاص ، یک Salesforce ، هدف قرار دهید. یا می توانید یک صفحه از کتاب Baesman بگیرید و یک فیلم همهجانبه ایجاد کنید که به صورت خودکار در صفحه اصلی شما پخش شود. هر یک از این روشها می توانند اطلاعاتی را ارائه دهند یا هویت برند را به خانه برسانند - اما هر دو باعث بهبود UX و تصور کاربران از شرکت شما به عنوان یک کل می شوند.

فروخته نشده است؟ اثبات آن در پودینگ است. طبق تحقیقات Vidyard and Demand Metric's The State of Video Marketing 2017 - که 159 متخصص و کارآفرین B2B و B2C را مورد بررسی قرار داده است - پیش بینی می شود 69 درصد از ترافیک وب سایت ویدیو باشد ، در حالی که 70 درصد از شرکت کنندگان حرفه ای گزارش داده اند که ویدیو بهتر تبدیل می شود. از سایر اشکال اطلاعات و محتوا.

مرتبط: 50 ویژگی باید برای Sm

 

2. پیمایش اختلاف منظر

در حالی که بدون شک تجربیات دیجیتال بسیاری از جنبه های زندگی روزمره ما را بهبود بخشیده است ، اما این یک اثر منفی داشته است: مردم تنبل هستند. در واقع بسیار تنبل ، که کلیک کردن روی یک دکمه اغلب خیلی دور از قلمرو امکان نیست.

پیمایش اختلاف منظر را وارد کنید.


این اثر پیمایش ناموزون مانند ، تنبلی عمومی مصرف کنندگان را در حالی که همچنان جذاب و بصری جذاب هستند ، مقابله کرده است. با یک ضربه تند وشدید زدن ساده (a la Tinder) ، کاربران به راحتی اطلاعات خود را مصرف کرده اند و می توانند از صفحه پایین بیایند.

محبوبیت پیمایش اختلاف منظر ، طراحی وب سایت های پراکنده و عمیق تر را نیز معرفی کرده است و اطلاعاتی را که "بالاتر از برابر" است ، کمی ضروری تر نشان می دهد ، زیرا دیدن آنچه در زیر مشاهده می شود نیز آسان تر است. درنهایت ، این امر باعث می شود اولویت بندی مطالب برای شما آسانتر شود و احتمال مشاهده کاربر همه چیز به هر حال را افزایش دهد.

 

3. تماس های متحرک برای اقدام

تماس با عمل یک شر ضروری در طراحی وب سایت است. واقعیت این است که مصرف کنندگان شما نمی دانند چه کاری انجام دهند مگر اینکه صریحاً به آنها بگویید. زیاد. زیاد. بار.

با این حال ، به سادگی گفتن مصرف کنندگان خود که چه کاری انجام دهند ، دیگر کافی نیست. آنها از همه گوشه های وب محرک ها و دستورالعمل هایی را مشاهده می کنند ، بنابراین شما نیاز به کمی چیز اضافی برای کمک به هدف خود دارید.

اضافه کردن یک انیمیشن کوچک به موارد مهم اقدام شما ممکن است فقط بلیط باشد. این که آیا این یک تعامل میکرو مینی (مانند "لایک کردن" پست در فیس بوک و دیدن بسیاری از انیمیشن های واکنش) یا یک جلوه ساده برای جلب توجه کاربران است ، مصرف کنندگان احتمال بیشتری دارند عملی را که می خواهید هنگام تماس با شما انجام دهند را اجرا کنند. توجه آنها را جلب می کند و تأیید تکمیل را ارائه می دهد.

به الهام نیاز دارید؟ Airbnb از برنامه انیمیشن خود یعنی Lottie استفاده می کند تا انیمیشن های گرافیکی ظریف را در بالای فراخوان ها

 

4. تایپوگرافی سفارشی

هر وب سایت به متن نیاز دارد ، اما روزهای خسته کننده Times New Roman ، Arial یا هر فونت اصلی سهام دیگر از مدت ها گذشته است. درعوض ، پیام خود را با تایپوگرافی منحصر به فرد که هویت مارک شما را در بر می گیرد در حالی که همزمان با کاربران ارتباط برقرار می کند ، به سطح بعدی برسانید.

این تایپوگرافی بی نظیر می تواند اشکال زیادی (به معنای واقعی کلمه) داشته باشد یا در مناطق مختلف طراحی شما پیدا شود. برخی از مارکها ممکن است استفاده از این مورد را در طراحی آرم خود انتخاب کنند ، در حالی که مشاغل دیگر (مانند من) برای جلب توجه به مطالب مهم ، مانند این فراخوان ثبت نام در خبرنامه (در زیر) ، در تمام طول طرح ، قلم های سفارشی را پاشیده می کنند. درنهایت ، انتخاب چگونگی و کجا از این روند استفاده شما بستگی دارد.

 

5- هوش مصنوعی

علیرغم افزایش فروش تجارت الکترونیک در فروشگاه های آجری و خمپاره ، مردم هنوز هم به دنبال اتصالات هستند ، که احتمالاً یکی از دلایلی است که هوش مصنوعی در تمام اشکال آن بسیار محبوب است.

هوش مصنوعی در طراحی وب سایت می تواند اشکال زیادی به خود بگیرد ، اما برخی از نمونه های رایج شامل یادگیری ماشین ، شخصی سازی و چت روبات ها هستند. یادگیری و شخصی سازی ماشینی از همان پارچه تا حدی بریده شده و احساس "خاص بودن" بودن را با کاربران کم می کند که به نوبه خود ، وفاداری به برند را تقویت می کند.

Chatbots هرچند مستقیماً روی تجربه کاربر تأثیر می گذارد. در حالی که آنها یک عنصر جذاب را در اختیار شما قرار می دهند ، بزرگترین قرعه کشی با ترکیب چت بابات ها در طراحی وب سایت شما مربوط به خدمات به مشتریان است کاربران می توانند در زمان واقعی سؤال بپرسند و پاسخ دریافت کنند - که به راحتی قابل مشاهده است - و به سرعت اطلاعات را بدست می آورند.

کوارتز یک نمونه ستاره ای از چت بات ها در طراحی برنامه همهجانبه است. از طریق رابط مکالمه ای و یادداشت های خنده دار ، کاربران به احتمال زیاد برای خواندن یک مقاله خسته کننده در یک برنامه دیگر ، به مصرف محتوای سرگرم کننده باز می گردند.

 

 

 

 

 

 

 

از این ترفندهای طراحی وب استفاده کنید تا بصورت تصاعدی بتوانید تجارت خود را رشد دهید
#   
image-preview
loading