اوشن بی چگونه به استارتاپ ها کمک می کند ؟

مقدمه 

امروزه با فراگیر شدن دنیای اینترنت و به پیشرفت دستگاه های هوشمند دسترسی به دنیای اینترنت بیش از پیش آسان و تغییری رو به جلو و بی نظیر داشته است . شاید همین موضوع در فکر شما این ایده را ایجاد کند که به فکر راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی باشید .

 

یک استارتاپ اینترنتی برای شروع به چه ابزار های نیاز مند است ؟

برای ورود به دنیای اینترنت شما حتما به دو ابزار زیر نیاز مندید : 

  1. وب سایت
  2. نرم افزار موبایل 

 

شاید شما بهتر بدانید که بی گدار به اب زدن شما را به عقب خواهد انداخت  ، پیش بینی جامعه هدف ، بازا مربوطه ، ابزار ارتباطی و . . .  باید همگی بررسی و لمس شود این نیاز مند این است که شما خیلی سریع حداقل ارزش قابل ارایه (MVP) خود را معرفی کنید تا باز خورد های لازم را بدست آورده و سپس حرکت اصلی را انجام دهید . 

 

اما برای mvp خود باید هزینه کنید حداقل کار اینست که باید یک برنامه نویس داشته باشید یا اینکه خود دانش برنامه نویسی داشته و سایت یا اپلیکیشن خود را بسازید  . در بهترین حالت وقت شما اطلاف می شود . و اینکه شاید نتوانید در مدت زمان کم  و با یک هزینه مناسب یک وب سایت بدون ارور و کارامد راه اندازی کنید .


 

 

اوشن چگونه به شما به استارتاپ شما کمک می کند ؟

اوشن بی در موارد زیر به شما کمک میکند :

  1. هزینه راه اندازی حداقل محصول قابل ارایه (MVP)
  2. صرفه جویی در زمان
  3. امکان توسعه بعد از گرفتن بازخورد های لازم

 

اوشن بی یک پلت فرم اماده به کار با تمام امکاناتی است که شما برای شروع استارتاپ خود نیازمندید . اوشن بی به راحتی یک وب سایت را در اختیار شما قرار میدهد و هم چنین وب سرویس های لازم را برای برنامه اندرویدی یا ios در اختیار شما قرار میدهد و هزینه قابل توجه را برای شما ذخیره میکند  هم چنین باعث میشود در کوتاه ترین زمان ممکن محصول خود را وارد بازار کنید و از رقبای خود پیشی بگیرید . در واقع اوشن بی برای استارتاپ شما مثل یک شتابدهنده عمل میکند و استارتاپ شما را شتاب می دهد .

 

 

 

 

 

 

اوشن بی چگونه به استارتاپ ها کمک می کند ؟
#شتاب دهی استارتاپ ها    # طراحی سایت برای استارتاپ ها    # وب سرویس موبایل    # وب سرویس restfull    # وب سرویس    # حامی استارتاپ ها    # شتابدهنده   
image-preview
loading