بهترین روش برای ایمن سازی وب سایت از هک کردن

بیشتر و بیشتر، دزدان دیجیتال در حال تلاش برای دسترسی به اطلاعات غیر قابل دسترس برای آنها هستند، که در یک کامپیوتر یا وب سایت مشخص قرار دارد. آنها عمدتا به اطلاعات خاص کارت اعتباری یا سایر اطلاعات محرمانه نیاز دارند. با هر بار اقدامات خود را تبدیل به طور فزاینده پیچیده تر و پیچیده تر. برای حفاظت از خودتان در برابر آنها، باید از روش های اولیه هک کردن و کسب اطلاعات مهم مطلع شوید.

 

در اینجا تکنیک های اولیه ای هستند که اغلب آنها استفاده می شود و همچنین اقدامات احتیاطی و حفاظت:

 

1. هک کردن پلت فرم وب سایت که در آن اطلاعات واقع شده است.

برای حفظ حداکثر خودتان از این، اطلاعات خود را در سایت های با زبان برنامه نویسی پیچیده قرار دهید و سرور به طور انحصاری به شبکه داخلی محدود می شود. احراز هویت کاربر دیگری علاوه بر حفاظت شما خواهد بود.

 

2. هک رمز عبور.

منبع رمز عبور می تواند یک اسکریپت است که توسط هکرها راه اندازی شده است که تمام اطلاعات وارد شده روی صفحه کلید را خوانده و آن را به مزاحمان انتقال می دهد. حفاظت وجود دارد! رمز عبور پیچیده تر است، سخت تر آن است که اسکریپت آن را تشخیص دهد. اگر رمز عبور متشکل از نمادهای بالایی و حروف کوچک، کاراکترها و رقم ها باشد، دزدان دیجیتال زمان بیشتری برای دسترسی به اطلاعات شما خواهند داشت.

 

3. حفاظت از کامپیوتر ضعیف.

با توجه به عدم وجود آنتی ویروس، سیستم عامل پراکنده و به روز رسانی های غیر نصب شده، مواد مخفی شما می توانند سرقت شوند. برای محافظت از خود، شما باید حفاظت را پیکربندی کنید، از فایروال استفاده کنید و آپدیت های لازم را از سایت رسمی فروشنده ارسال کنید.

 

 

4. عدم وجود اسکن منظم چنین سهل انگاری می تواند منجر به از دست دادن همه چیز در یک بار شود.

برای ذخیره اطلاعات ذخیره شده در وب سایت، توصیه می شود یک اسکن PCI سه ماهه ای را از طریق سرویس Trustwave انجام دهید.

 

5. عدم تکه های سیستم.

عدم انجام این کار منجر به مسدود کردن تمام داده ها می شود. اگر شما آخرین نسخه از پچ را نداشته باشید، مهاجمان آسان تر اطلاعات را سرقت می کنند. آنها فقط باید یک دکمه را فشار داده و ویروس به مرکز امنیتی نفوذ کرده و از دسترسی شما به اسناد خود محروم خواهد شد.

 

6. Brutus یک ترفند دیگر از دزدان است.

بروتوس شبیه به هک رمز عبور است، اما با شیوه ای متفاوت اتفاق می افتد. هک رمز عبور با خواندن اطلاعات انجام می شود، در حالی که بروتوس هک رمز عبور را با استفاده از برداشت وارد می کند. البته، شما می توانید یک رمز عبور پیچیده ای از اعداد داشته باشید، اما اگر رمز عبور حاوی نام شما و سال تولد باشد، این باعث می شود که هک شدن بسیار آسان تر باشد. همچنین، این روش می تواند برای شناسایی یک رمز عبور مشابه در سایر سرویس ها استفاده شود، بنابراین از گذرواژه مشابه در سایت های مختلف استفاده نکنید و رمز عبور خود را اغلب تغییر دهید. این امر به رمزهای عبور FTP، کاربران پایگاه داده و حسابهای وب سایت مربوط می شود.

 

7. روش دیگری اثبات شده با استفاده از فایلهای .htaccess محافظت می شود.

این فایل ها به پیکربندی و بهبود امنیت سایت کمک می کند. با تشکر از آنها، شما می توانید بسیاری از تنظیمات اضافی که به ایجاد یک سیستم حفاظت در برابر هک کمک می کند نصب کنید. همچنین با توجه به فایل htaccess، ویرایش پارامترهای سیستم برای شما امن تر خواهد بود، زیرا بدون تاثیر بر فایل اصلی پیکربندی رخ می دهد، به این معنی که احتمال خراب شدن سیستم به دلیل حذف فایل سیستم تقریبا حذف شده است .

 

8. پروتکل SSL یکی دیگر از کمک های ضروری در حفاظت از وب سایت است.

با تشکر از آن، یک اتصال امن بین سرور و مرورگر کاربر ایجاد می شود. اطلاعات از طريق HTTPS در فرم رمزنگاري منتقل مي شود. هک کردن سایت بسیار مشکل تر می شود، زیرا رمزگذاری تنها با یک کلید خاص رمزگشایی می شود، که باعث ایجاد مشکل برای هکرها می شود و کار هک شدن را پیچیده می کند.

 

 

9. هک کردن بدون استفاده از وسایل فنی. این روش به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد، اما این وجود دارد.

برای دستیابی به یک رمز عبور، مهاجمان خود را به عنوان پرسنل پشتیبانی فنی یا مدیران معرفی می کنند و درخواست رمز عبور می کنند. هنگامی که آن را به آنها دادید، می توانید برای اسناد خود خداحافظی کنید. تنها یک اقدام امنیتی در برابر این روش وجود دارد: مراقب باشید که شما اطلاعات ورود به حساب کاربری خود را به اشتراک بگذارید.

 

10. مدیریت و مدیریت سایت بهترین راه برای محافظت از سایت از هک شدن باقی می ماند.

مديريت شامل نظارت بر وبسايت بدون وقفه و كنترل تمام گره هاي اين سايت، روزانه "تميز كردن" اين سايت از هرزنامه ها و سريع بودن هر گونه تغييرات فنی در سایت است. اداره شامل محاسبات آماری و ردیابی تغییرات محتوا است.

 

11. بررسی امنیت وب سایت. نیازی نیست توضیح دهید که چرا بررسی امنیت مهم است.

برای جلوگیری از حمله به وب سایت خود از هکرها باید بدانید که آیا وب سایت شما دارای گواهینامه SSL یا https redirect است یا نه، اگر به تاریخ انقضاء تاریخ انقضای برنامه امنیتی شما متصل است به نرم افزار امنیتی خاص. بنابراین با کمک ابزار جستجوگر وب سایت شما در مورد هر مشکلی که ممکن است وبسایت شما داشته باشید هشدار داده می شود.

 

 

 

بهترین روش برای ایمن سازی وب سایت از هک کردن
#طراحی سایت با امنیت در تهران . امنیت وب سایت . نکات امنیتی طراحی سایت در تهران   
image-preview
loading