درباره ما

زنبور ها موجوداتی با روحیه کارگروهی هستند که به صورت گروهی برای یک هدف مشترک که بقای کلونی می باشد سخت تلاش میکنند . ما نیز با الهام گرفتن از این موجودات خارق العاده تصمیم گرفتیم با یک روحیه گروهی تقسیم بندی وظایف ، یادگیری ، احترام و ایمان به هدف برای ارایه خدماتی هرچه بهتر برای بقای کلونی خود تلاش کنیم به وسعت اقیانوس ها .

 

اوشن بی یک گروه آنلاین

اوشن بی یک گروه خلاق می باشد که تمامی فعالیت های خود را به صورت آنلاین و با توجه به ابزار های موجود در وب انجام میدهد . یکی از اعتقادات اوشن بی این است اگر ما کاربران خود را به سمت اینترنت تشویق می کنیم پس باید خودمان الگویی باشیم تا آن ها نیز به این دنیای وزین اعتماد کنند و برایشان قابل درک باشد  . از طرفی دیگر اعتماد ، صداقت در کار از مهمترین الویت های اوشن بیست . اوشن بی ابتدا هیچ هزینه ای را از کاربران دریافت نمیکند ، ابتدا پروژه را اجرا و در صورت راضی بودن کاربران خود هزینه را دریافت میکند .

 

زمینه فعالیت اوشن بی

اوشن بی تا به امروز در زمینه ارایه خدمات طراحی سایت به شرکت ها ، ارایه وب سرویس های RestFull به برنامه نویسان ، طراحی و اجرای المان های گرافیکی (کاراکتر، بنر و ... ) فعالیت میکند .

هدف اصلی

اوشن بی می کوشد تا با ایجاد و گسترش گروهی قوی که احترام ، اعتماد ، صداقت ، کوشش ، ایمان به هدف پیشرو هستن بهترین انتخاب برای اجرای پروژه های بزرگ باشد و یک عامل مهمی در پیشرفت و خدمت به مردم جهان باشد .

 

 

 

image-preview
loading