طراحی سایت در تهران با تجربه ای بی نظیر

درود بر شما دوستان گرامی 

دنیا به سمت پیشرفت و استفاده هر چه بیشتر از تکنولوژی هست . یکی از ابزار هایی که میتونه شمارو به این دنیای گسترده وصل کنه تا خدمات و محصولات یا خودتون رو معرفی کنید وب سایت هستش .

خب شرکت های بسیار زیادی هستند که در تهران مشغول به طراحی سایت هستند و شما میتونید وب سایت خودتون رو به اون ها واگذار کنید تا براتون انجام بدن . اما این درست نیست برای اینکه یک سایت خوب رو در تهران طراحی کنید و داشته باشید بهتره با دانش بیشتر پیش برید تا در اولین یا هر زمان از تجربه خودتون با موفقیت رو برو بشید.

 

یک وب سایت خوب باید یه سری ویژگی هایی داشته باشه که به پیشرفت کار شما کمک کنه و هم چنین وب سایت شما رو باید یک تیم یا شرکت معتبری انجام بده که بتونه کار شما رو پشتیبانی کنه و هم به شما مشاوره بده و هم در شرایط حساس به کمک وب سایت شما بیان و به قدرت وب سایت شما کمک کنند .

 

یک تیم یا یه شرکت خوب اینه که نگرشی نو داشته باشه. متعهد باشه و هدفش ارایه خدمات و اثبات به شما باشه که میتونه کار شما رو به خوبی انجام بده و پشتیبانی کنه . هم چنین یه تیم خوب باید از افراد با سواد و با تجربه و جوان باشه تا بتونند وب سایت شما رو هر جه بهتر در تهران پیاده سازی کنند .

 

به صورت کلی وب سایت شما به چند بخش اصلی تقسیم میشه : 

 1. قالب وب سایت
 2. پنل مدیریت وب سایت 
 3. سرور - میزبان
 4. دامنه

تقسیم بندی میشه که هر دو مورد نقش مهمی رو دارند . اما اکنون به توضیح دفیق تر این دو مورد می پردازیم .

قالب وب سایت در واقع چیزی هست که کاربر میبینه و محتوای اون توسط پنل مدیریت . مدیریت میشه . قالب یک وب سایت باید دارای چند ویژگی اصلی باشه :

 1. رابط کاربری خوب - ui
 2. تجربه کاربری خوب - ux
 3. کدنویسی استاندارد برای موتور های جستجو - seo

این ها از مهمترین ویژگی های قالب وب سایت شما هستند . اما به توضیح هر کدام از موارد فوق می پردازیم : 

طراحی رابط کاربری یا UI چیست :

به طراحی قالب از لحاظ گرافیکی یعنی ترکیب رنگ . سبک طراحی . تصاویر . ایکن ها و المان های قالب رابط کاربری گفته میشه که در واقع مهمترین و اولین ارتباط کاربر رو تحت تاثیر قرار میده و بسیار اهمیت داره . هر چه رابط کاربری وب سایت شما جذاب و زیبا تر باشه کاربر شما بیشتر در سایت شما پیمایش میکنه و تحت تاثیر قرار میگیره .

 

تجربه کاربری یا UX چیست :

به نحوه قرار گیری المان ها و ایتم ها . اطلاعات و امکانات سایت تجربه کاربری گفته میشه در واقع تجربه کاربری میگه چی کجا باشه که کاربری که وارد وب سایت شما میشه بتونه سریعا به هدفش برسه و کار با وب سایت براش راحت باشه .

 

کدنویسی استاندارد 

هر چه قالب وب سایت شما از لحاظ کد نویسی استاندارد تر باشه برای موتور های جستجویی مثل گوگل قابل فهم تره و تاثیر شگرفی در واکشی اطلاعات وب سایت شما برای موتور های جستجو داره که روی seo وب سایت شما تا ثیر گذار هست .

 

پنل مدیریت 

پنل مدیریت در واقع مرکز کنترل وب سایت شماست . جایی که شما تمامی اطلاعات موجود در وب سایتتون رو میتونید مدیریت کنید . اما یک پنل مدیریت خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشه .  یک پنل مدیریت خوب باید کاربری بسیار اسان اما متشکل از امکانات مدیریت قدرتمند باشه که بتونه تمامی بخش های وب سایت شمارو مدیریت کنه . هم چنین باید در مدیریت اطلاعات مثل عملیات crud به سرعت عمل کنه و در بارگذاری بخش های مدیریت سریع باشه .

سرور یا میزبان وب سایت شما 

سرور - یا فضای میزبانی وب در واقع محل ذخیره سازی و خواندن اطلاعات وب سایت شماست و تاثیر مهمی در سرعت لود شدن وب سایت شما داره . هرچه سرور یا میزبان شما قوی تر باشه وب سایت شما سریع تر لود میشه . هم چنین انجام پیکربندی هایی بر روی سرور مثل پیکربندی cach (کش) میتونه روی سرعت لود شما تاثیر فراوانی رو بزاره .

 

دامنه وب سایت

دامنه وب سایت شما در واقع نام وب سایت شماست که هر چه اسان تر و قابل درک تر باشه در seo وب سایت تاثیر گذاره و هم در حافظه کاربران راحت درج میشه .

 

اما یک وب سایت در تهران باید چه امکاناتی داشته باشه ؟

یک وب سایت خوب در تهران باید از حداقل امکانات زیر بر خوردار باشه : 

 1. صفحه اصلی
 2. درباره ما
 3. ارتباط با ما
 4. اسلایدر
 5. امکان انتشار اخبار و مقالات
 6. معرفی خدمات
 7. معرفی ویژگی ها
 8. معرفی نمونه کار ها و پروژه ها
 9. معرفی محصولات
 10. سیستم مدیریت محصول و فروشگاه
 11. کاتالوگ ها
 12. گالری تصاویر و پرونده ها
 13. امکان بار گذاری تصاویر در وب سایت
 14. امکان بارگذاری پرونده های صوتی تصویری در وب سایت
 15. ویرایشگر متن قوی با امکانات برای مقاله نویسی و مدیریت متون وب سایت
 16. سیستم امار بازدید وب سایت
 17. چند زبانه بودن
 18. امکان مدیریت اطلاعات seo مثل کلمات کلیدی و توضیحات متا
 19. امکان تغییر اطلاعات امنیتی مثل پسورد
 20. امکان تنظیمات قالب وب سایت جهت تغییر رنگ متن لوگو وب سایت و ...
 21. امکان ارایه وب سرویس برای اتصال وب سایت به موبایل

این امکانات از مهم ترین و حداقل امکاناتی هستش که یک وب سایت باید داشته باشه

 

حال گروه فنی مهندسی بی اماده است تا مشاوره لازم را به شما ارایه و وب سایت شما را طراحی کند .

 

طراحی سایت در تهران با تجربه ای بی نظیر
#طراحی سایت در تهران   
image-preview
loading