طراحی سایت همراه با دیجیتال مارکتینگ

هرچه به جلو میرویم میبینیم که ارتباط دیگر به شکل های گذشته نیست و روز به روز درگیر تکنولوژی میشویم مردم به سمت خرید انلاین مشاوره انلاین کسب اطلاعات در فضای مجازی یا گوگل  و . . . میروند .

این امر برای بسیاری از کسب و کار ها خطر ناک بوده و باعث ضرر رسیدن به آنها میشوند این کسب و کار ها معمولا از روش های سنتی استفاده کرده و یا روش های جدید را در کار خود قرار داده اما برخورد صحیح و استراتژی های درستی به کار نمیبرند .

 

برای مثال گفتنیست داشتن وب سایت به تنهایی کافی نیست . گاهی اوقات ایمیل مارکتینگ بیشتر از داشتن یک وب سایت به کمک شما می اید  . نظر این است که این فضای اینترنت به گونه ای پیچیده است که نمیتوان بدون فکر عمل کرد و داشتن ابزار به تنهایی کافی نیست .

 

لذا هر ابزاری استفاده ای دارد که اگر از ان به درستی استفاده کنیم نتیجه ای با ور نکرنی را شاهد خواهیم بود .

 

 

داشتن یک وب سایت چگونه به ما کمک می کند ؟

ابتدا باید بدانیم وب سایت یه مکان در وب هست که این امکان را به شما میدهد تا در فضای وب دیده شوید همانند یک مغازه در فضای واقعی . اما همه چیز خود وب سایت نیست بلکه انتشار محتوای دقیق معرفی وب سایت در شبکه های اجتماعی اهمیت به مباحث بهینه سازی و بررسی جامعه هدف کسب و کار شما مسعله ایس که وب سایت شمارا می تواند موفق یا شکست دهد .

 

جامعه هدف

مشخص کنید دقیقا کاربران شما چه کسانی هستند و چه شخصیتی دارند و بر اساس ان وب سایت خود را پایه گذاری کنید . در این موضوع مباحث تجربه کاربری یا همان ux بسیار موثر است .

 

آنالیز داده 

هنگامی که کاربری وارد وب سایت شما می شود همواره هر رفتاری که انجام میده اطلاعاتیست بسیار ارزشمند . بنا براین بررسی رفتار کاربر در وب سایت و انالیز ان می تواند به شما کمک کند که چه تغییراتی را در وب سایت خود اعمال کنید تا کاربران راحت تر با وب سایت شما کار کرده و به هدف خود برسند و یا کدام قسمت ها یا مطالب را باید حذف کرد .

استفاده از ابزار های انالیز مثل گوگل انالیتیکس و . . . می تواند کمک شگرفی در این زمینه به شما کند .

 

 

تولید محتوا همراه با زمان بندی دقیق

محتوا پادشاه است  این را همه کتاب ها می گویند . مختوای وب سایت شما هر چه هدف مند تر و مفید تر باشد کاربر را بیشتر در سایت شما نگه می دارد و هم چنین ماندگار تر می کند . فقط اینطور بگویم محتوای خوب دقیقا راز موفقیت وب سایت شماست و اگر صبر را چاشنی ماجرا کنید دقیقا برابر با موفقیت شماست  . بنابراین حتما در این باره بایک کارشناس محتوا صحبت کنید .

 

 

 

امید وارم این مقاله برای شما مفید باشد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت همراه با دیجیتال مارکتینگ
#دیجیتال مارکتینگ    # طراحی سایت همراه با تولید محتوا    # جامعه هدف    # انالیز داده   
image-preview
loading