قوانین

با درود بر شما کاربران گرامی .

به منظور هرچه بهتر شدن روند همکاری قوانینی را در نظر گرفته ایم :

 

 1. در این قوانین منظور از سایت اوشن بی ocean-bee.con می باشد .
 2. در این قوانین کاربر به شخصی گفته می شود که در حال استفاده از خدمات اوشن بی می باشد .
 3. ثبت نام و یا استفاده از اوشن بی به این معنیست که کاربر قوانین اوشن بی را پذیرفته است و نسبت به آن آگاه می باشد .
 4. نام کاربری و کلمه عبور بسیار مهم اند . بنابراین کاربر باید در حفظ آن هوشیار باشد در غیر این صورت اوشن بی هیچ مسعولیتی را در قبال اطلاعات کاربر ندارد .
 5. اوشن بی هیچ مسعولیتی در قبال تمدید و ثبت دامنه کاربر  ندارد و فقط ارائه دهنده سیستم مدیریت محتوا می باشد . لذا در صورت تمدید نکردن دامنه و منقضی شدن آن مسعولیت آن به عهده دارنده دامنه خواهد بود .
 6. در صورت پرداخت نکردن هزینه تمدید سالیانه هفت روز به کاربر مهلت داده میشود تا نسبت به تمدید اقدام کند در غیر این صورت سرویس مربوطه مسدود خواهد شد .
 7. اوشن بی این حق را دارد که بدون اطلاع قبلی قوانین را بروز رسانی کند و کاربر خود باید نسبت به اطلاع از قوانین اقدام کند .
 8. فضایی که اوشن بی در اختیار کاربر قرار میدهد قابل اشتراک گذاری نیست ، هم چنین در آینده روی دامنه دیگر نمیتوان انتقال داد . فضایی که اوشن بی در اختیار کار بر قرار میدهد فقط برای خدمات اوشن بی میباشد .
 9. در صورتی که کاربر از کاربا اوشن بی انصراف دهد و خواستار در یافت اطلاعات انتشار یافته در اوشن بی باشد ، اوشن بی اطلاعات را به صورت json به کاربر تحویل خواهد داد به همراه تصاویری که در اوشن بی درج نموده است .
 10. ;کابر باید مبلغ تمدید خدمات مورد استفاده را مطابق بخش تعرفه سایت اوشن بی پرداخت نماید .
 11. تمامی فعالیت ها و محتواهای انتشار یافته شامل هر چیزی توسط کاربر باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و در صورتی که هرگونه فعالیت غیر مجاز که قوانین جمهوری اسلامی را دربر نمیگرد بدون هیچ هماهنگی نسبت به مسدود سازی تا برطرف شدن مشکل و اجازه قانونی دوباره فعالیت اقدام خواهد شد .

باتشکر از همکاری شما .

image-preview
loading