چرا طراحی سایت اختصاصی ؟

چرا بهتر است وب سایت خود را به صورت اختصاصی طراحی و اجرا کنیم ؟

یکی از موضوعات مطرح در دنیای طراحی وب سایت این است که بهتر است از پلت فرم های آماده مثل ورد پرس استفاده کنیم یه وب سایت خود را به صورت اختصاصی با فریم ورک هایی همچون لاراول  (laravel) پیاده سازی کنیم . در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت .

 

پلت فرم های اماده چه ویژگی های مثبتی دارند ؟

دلت فرم های اماده ویژگی های فراوان خوبی دارند که برخی از این ویژگی های مهم به شرح زیر است :

  1. ارزان بودن نسبت به وب سایت های اختصاصی
  2. سرعت پیاده سازی بالاتر
  3. وجود افزونه هاس مختلف همانند درگاه پرداخت ، اسلایدر ها و ...
  4. وجود پلاگین های بهینه سازی بسیار خوب وب سایت برای موتور های جستجو

 

پلت فرم های اماده چه ویژگی های منفی دارند ؟

     همانطور که برخی از ویژگی های مثبت این پلت فرم ها را گفتیم لازم به ذکر است که بگوییم این پلت فرم ها ما را در برخی موارد دچار مشکل می کنند که به شرح زیر است :

یکی از مهم ترین آنها عمومی بودن ان هاست و اگر مشکلی برای یکی از این پلت فرم ها پیش اید قطعا دامن گیر وب سایت شما نیز میشود برای مثال اگر برای ورد پرس یک باگ امنیتی پیدا شود و وب سایت شما نیز با ورد پرس باشد این موضوع برای وب سایت شما هم صدق می کند . 

به دلیل عمومی بودن این پلت فرم ها ، سازندگان این پلت فرم ها آن ها را طوری طراحی کرده اند که قابل استفاده برای عموم باشد از این رو ساختار پایگاه داده کد نویسی ها را تحت تاثیر قرار داده و عملکرد بهینه و سریع را کاهش داده است . از این شاهد این هستیم که وب سایت های اختصاصی سرعت و عملکرد بهتری را دارند .

 

پلت فرم های آماده برای بیزینس های کوچک مناسب است است اما اگر یک بیزینس بزرگ دارید قطعا باید وب سایت اختصاصی طراحی کنید و اگر این کار را نکنید قطعا به مشکلات جدی خواهید خورد که از دست دادن زمان یکی از مهم ترین آن هاست .

 

آیا منظور از پلت فرم های آماده قالب های اماده هستند ؟

 

جواب به صورت عموم خیر می باشد  . گرچند قالب های اماده فراوانی برای این پلت فرم ها وجود دارد اما منظور ما قالب وب سایت نیست بلکه پنل مدیریت وب سایت می باشد . این پلت فرم ها در واقع پنل مدیریت وب سایت هایی هستند که اماده هستند و شما صرفا قالب ها و افزونه های خود را روی انها نصب میکنید .

 

آیا می توان برای این پلت فرم های آماده قالب اختصاصی نوشت ؟

بله . این امکان وجود دارد اما لازم به ذکر است که قالب اختصاصی زمان بر می باشد و شما هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید .

 

وب سایت اختصاصی چیست و چه ویژگی هایی دارد ؟

وب سایت های اختصاصی به وب سایت هایی گفته میشود که از ابتدا به صورت کاملا اختصاصی برای کارفرما کد نویسی میشود . از این رو به دلیل عمومی نبودن امنیت بالا دارد و برحسب توانایی برنامه نویسان شرکت اجرا کننده سرعت و عملکرد وب سایت بسیار بالا تر از وب سایت های عمومی میباشد.

در وب سایت های اختصاصی انعطاف بیشتری برای استفاده از تکنولوژی های بروز تر وجود دارد .

وب سایت های اختصاصی دقیقا مطابق خواسته های کارفرما می باشد از این رو میتوان به کاربر پسند بودن وب سایت مطابق نیاز های خواسته شده اشاره نمود .

 

در کل وب سایت های اختصاصی عموما برای کسب و کاری های پیچیده بهترین راه می باشد .

 

 

 

امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چرا طراحی سایت اختصاصی ؟
#طراحی سایت اختصاصی    # طراحی سایت با ورد پرس    # طراحی سایت اختصاصی در تهران   
image-preview
loading